HUATAO LOVER LTD

Tuvalet Kağıdı Makinesi, Kağıt Yapma Makinesi, Kağıt Hamuru Yapma Makinesi, Kağıt Hamuru ve Kağıt M achine Yedek Parçaları, Endüstriyel Keçe Kumaş, Oluklu bantlar, Kağıt Makinesi Giyim Tedarikçisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HUATAO LOVER LTD Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Selüloz Ekipmanları Yedek Parça satış için
iyi kalite Selüloz Ekipmanları Yedek Parça satış için
Sayın Liu, EAPM'nin ürünlerdeki tüm desteğiniz için teşekkürler ISO 9001: 2015 Sertifikasyona sahip olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. DMC GRUBU

—— EAPM

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  HUATAO LOVER LTD çeşitli Geosentetik malzemeler, WPC, Endüstriyel Keçe kemer ve Nonwoven kumaşlar vb araştırma, üretim, satış, mühendislik danışmanlığı ve inşaat hizmetleri taahhüt eder. Fabrikamız ürün% 100 fabrikada kalifiye olduğundan emin olmak için dünyanın gelişmiş üretim ekipmanları, güvenilir kalite kontrol ekipmanları ve sıkı üretim yönetim sistemini tanıttı.

  1. Geosentetik Kumaş Üretim Hatları:

  2. Endüstriyel Keçe Kumaş üretim hatları:

 • OEM / ODM
  Firmamız herhangi bir OEM sipariş işleme ve üretim kabul eder, biz kesinlikle malzeme, özellikler, paketleme ve numune özelleştirme için diğer şartları, seri üretim düzeninde nitelikli sonra örnek test müşteri ihtiyaçlarına göre olacaktır. Alıcının memnuniyetini sağlamak için.

 • Ar-Ge
  Çin'de jeoteknik malzemelerin lider bir kuruluşu olarak Fabrikamız, Ar-Ge ve 40 yılı aşkın üretim geçmişi vardır. Şirket, 50 profesyonel bilim ve teknoloji Ar-Ge ve teknisyenleri vardır:

İletişim bilgileri
HUATAO LOVER LTD

İlgili kişi: Mr. Liu

Tel: 86-0311-80690567-80772027

Faks: 86-0311-68008382

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)