aboutus

Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd

Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd
1 2 3 4 5
Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: WANSHENGLI
No. Çalışanları: 30~50
Yıllık satış: 300-400
Yıl kurulan: 2018
İhracat p.c: 10% - 20%
Hakkımızda
Giriş

Anhui Wanshengli Çevre Koruma Co., Ltd,50 milyon yuan kayıtlı sermaye ile, şu anda Anhui'de geomembran varlığı, inşaat ve satış sonrası hizmetleri olan yeni bir işletme türüdür.

 

  Çevresel sızıntı, korozyon önleyici, su geçirmez ve nem geçirmezlik sorunlarını çözmeye odaklanarak, ISO9001 yönetimi, ISO14001 çevre yönetimi ve OSHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetimi vb. üretim hattı, jeotekstil üretim hattı ve kompozit geomembran üretim hattı ve Anhui Lift markasının HDPE geomembran, jeotekstil, kompozit geomembran ve GCL su geçirmez battaniyenin çeşitli özellik ve modellerini tedarik etmektedir.Ürünler, su ürünleri yetiştiriciliği, otoyollar, demiryolları, tüneller, rezervuarlar ve kanallar, yapay göller, çevre koruma, madencilik, tarım, bahçeler, su koruma, petrokimya ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çin Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd şirket Profili 0Çin Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd şirket Profili 1

Anhui Wanshengli Çevre Koruma Co., Ltd., Anhui işletmelerinin yurtiçi ve yurtdışındaki tanınmış memleketi olan Anhui eyaleti, Lu 'an şehrinde yer almaktadır.Şirket, 50 milyon yuan kayıtlı sermayeye sahip, Dongshipu Kasabası, jin an semtinde, Heping Bulvarı ve Longchi Yolu'nun kesiştiği noktada yer almaktadır.Anhui Eyaleti, Lu 'an'da, geosentetiklerin araştırma ve geliştirme, üretim, satış, tasarım, inşaat ve satış sonrası hizmetlerini entegre eden yeni bir tür geomembran üreticisidir.

公司形象2.jpgAnhui Wanshengli Çevre Koruma Co., Ltd. Fabrika Sergisi

Anhui Wanshengli Çevre Koruma, çevresel sızıntı, korozyon önleme, su geçirmez ve nem geçirmez vb. sorunları çözmeye odaklanır ve ISO9001 yönetimi, ISO14001 çevre yönetimi, OSHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetimi ve diğer sistem sertifikalarını başarıyla geçti.Tam otomatik standart HDPE geçirimsiz membran üretim hattı, jeotekstil üretim hattı ve kompozit geomembran üretim hattına sahiptir ve Anhui marka HDPE geomembran, jeotekstil, kompozit geomembran, GCL su geçirmez battaniye vb.Ürünler, su ürünleri yetiştiriciliği, otoyollar, demiryolları, tüneller, rezervuarlar ve kanallar, yapay göller, çevre koruma, madencilik, tarım, bahçeler, su koruma, petrokimya ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Şu anda, Guangdong, Guangxi, Şanghay, Jiangsu, Anhui, Chengdu ve diğer bölgelerde dağıtılan ülkenin her yerinde birçok şube var.

Çin Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd şirket Profili 3

Ürünler Sergisi (Bölüm)

Sektördeki "Wanshengli" markasının yedi yıllık pazar ekimine dayanarak, Anhui'deki, özellikle Lu'an şehri ve çevresindeki bölgelerdeki popülaritesi ve pazar itibarı sürekli olarak geliştirildi."Wanshengli" sadece bir geomembran markası değil, aynı zamanda pazarda çoklu bir kalite, kimlik ve kalite sembolüdür.Anhui Wanshengli şu anda Mu Yuan Group, Zhengbang Group, Yili Dairy, Holstein Dairy, Guangdong Wenshi Dairy, Huishan Dairy, Shaanxi Shiyang, doğu umudu, Baowu Group, Chengdu Belediye İdaresi, Jiangsu Tarım Bilimleri Akademisi ve Guangdong Hidroelektrik Santrali ile işbirliği yaptı. .

Çin Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd şirket Profili 4Anhui Wanshengli Şantiye Sergisi

Anhui Wanshengli Çevre Koruma, güçlü teknik güce, inşaat deneyimine ve mükemmel satış sonrası hizmete sahiptir ve tüm kullanıcılar için gelişmiş, yüksek kaliteli ve verimli çevre koruma ve sızıntıya dayanıklı ürünler sağlamaya çalışır.Şirketin kuruluşundan bu yana, ileri teknoloji, üstün kalite, yeni tasarım, mükemmel hizmet ve enerji verimli ürünler ile uzun yıllardır müşteriler tarafından tercih edilmiş ve övülmüştür ve tüm ürün serileri dünyanın her yerine ihraç edilmiştir. ülke ve uluslararası pazarlar.

公司形象1.jpg

Geçmiş

Çin Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd şirket Profili 0

Hizmet

Çin Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd şirket Profili 0

 

Birinci olarak.

Müşterimizin uygun ürünü sağlama ihtiyacına göre, müşterimizin ürünümüz hakkında iyi bilgi sahibi olmasına yardımcı olmak.

 

İkinci

Fabrika, ürünü yüksek kalite kontrol altında üretecek

 

Üçüncü

İlgili departman inşaat yöntemini belirlemek için toplantı yapar.

 

Dördüncü

İnşaat ekibi inşaat yapmaya hazır

 

Beşinci

Kıdemli mühendis projeyi inceler ve kabul eder.

 

 

Altıncı

İyi satış sonrası servis, müşterimizle zamanında kontrol edecektir.

 

 

Ekibimiz

Bizim takım

 

Çin Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd şirket Profili 0

 

Çin Anhui Wanshengli Environmental Protection Co., Ltd şirket Profili 1

İletişim bilgileri